''Wzruszyć, rozweselić, zaskoczyć...'' czyli Dzień Babci i Dziadka - Przedszkole w Kowalach

''Wzruszyć, rozweselić, zaskoczyć...'' czyli Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to sÅ‚owa, które każdemu dziecku kojarzÄ… siÄ™ z ciepÅ‚em, miÅ‚oÅ›ciÄ… i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego Przedszkola goÅ›ciÅ‚y swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystoÅ›ci z tej okazji. Każda grupa przedszkolna zapraszaÅ‚a swoich Dziadków i Babcie w inny dzieÅ„.
Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Dzieciaki pod czujnym okiem wychowawczyÅ„ zaprezentowaÅ‚y wiersze, piosenki oraz taÅ„ce, które ćwiczyÅ‚y na tÄ… uroczystość. W przepiÄ™knej scenografii oraz wyjÄ…tkowej atmosferze, wnuczÄ™ta wspaniale wystÄ…piÅ‚y przed bliskimi, nastÄ™pnie przedszkolaki zaprosiÅ‚y babcie i dziadków na sÅ‚odki poczÄ™stunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziÄ™kować za miÅ‚ość, cierpliwość i zrozumienie. To byÅ‚y naprawdÄ™ wyjÄ…tkowe uroczystoÅ›ci, peÅ‚na uÅ›miechu, radoÅ›ci i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków daÅ‚y wyraz tego, jak ważne sÄ… takie spotkania i chwile spÄ™dzone wspólnie z wnukami. Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia oraz filmiku z wystÄ…pienia grupy Sówki.

Sówki wystÄ™p cz.1
Sówki wystÄ™p cz.2

Data dodania: 2024-01-27 14:54:03
Data edycji: 2024-01-31 16:56:40

Zobacz co dzieje siÄ™ w naszych grupach!

”Sukces, podobnie jak szczęście, nie może być celem. Musi pojawić siÄ™ przy okazji, być niezamierzonym efektem ubocznym czyjegoÅ› poÅ›wiÄ™cenia sprawie wiÄ™kszej niż on sam.”