Płatności

Informujemy, że w Przedszkolu w Kowalach obowiązują następujące opłaty:

1. Opłata za godzinę zajęć wychowania przedszkolnego w czasie przekraczającym bezpłatny 5-godzinny czas wychowania przedszkolnego wynosi 1,14 zł.
  • Bezpłatny 5-godzinny czas wychowania przedszkolnego w zakresie nauczania, wychowania i opieki jest realizowany od 8:00 do 13:00.
  • Opłat za pobyt w przedszkolu należy dokonywać przelewem na konto przedszkola  do 10 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni.

2.  Oplata za wyżywienie w roku szkolnym 2022/2023 wynosi:

• wyżywienie pełne 10,00 zł (śniadanie 1,50 zł, II śniadanie 1,50 zł, obiad 5,50 zł , podwieczorek 1,50 zł )
  • wyżywienie bez podwieczorku 8,50 zł ( śniadanie 1,50 zł, II śniadanie 1,50 zł, obiad 5,50 zł )

Posiłki należy wykupić na cały miesiąc "z góry". W razie nieobecności dziecka w przedszkolu posiłki należy samodzielnie odwołać w aplikacji - do godz. 07:00 danego dnia.

Prosimy o przestrzeganie w/w terminów, co ułatwi nam organizację pracy.
Dziękujemy.

Data dodania: 2022-07-31 14:59:19