Walentynkowy Bal Karnawałowy

Dnia 14.02.2023r. w przedszkolu odbył się Walentynkowy Bal Karnawałowy. Tego dnia w każdej z sal rozbrzmiewała radosna muzyka, dziecięcy śmiech oraz wspólne zabawy. Przedszkolaki z entuzjazmem opowiadały  o swoich przebraniach, z chęcią brały udział w karnawałowych zabawach przygotowanych przez wychowawców, ale także uczestniczyły podczas zajęć ruchowych i języka angielskiego w rytmie karnawału - edukacja na wesoło. Wszyscy bawili się wyśmienicie, a po zabawie przyszedł czas również na poczęstunek i ugaszenie pragnienia po szalonych tańcach. :)

Bal u Pszczółek i Biedronek - film 1
Bal u Pszczółek i Biedronek - film 2