Walentynki w grupie Żabek

W środę 14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. W tym dniu dzieci ubrały się na czerwono, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu.

Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z Walentynkami, m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek itp. Poznały także tradycje walentynkowe, dowiedziały się jak ważne jest okazywanie uczuć przyjaźni i sympatii.

Wyklejały, rysowały i kolorowały serduszka, oraz wykonały "Walentynkowe Drzewko Przyjaźni". Nie zabrakło również wspólnych tańców. Dzień upłynął nam wszystkim w bardzo miłej atmosferze!

Zapraszamy do galerii.

Data dodania: 2024-02-14 18:46:58