Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każdy przedszkolak przyszedł ubrany w koszulkę ze swoim przyjacielem - misiem lub z misiowymi akcesoriami np. opaską lub pluszową zabawką. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie", a na koniec ozdobiły karty z misiami plasteliną, za co należała się odznaka i dyplom. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas. Zapraszamy do galerii.

Pszczółki
Biedronki