Spotkanie z Funkcjonariuszem Straży Granicznej w grupie Pszczółki

W piątek 28 kwietnia, grupę Pszczółki odwiedził tata Julii w celu przybliżenia pracy funkcjonariusza Straży Granicznej. Dzieci miały okazję zapoznać się z trudną i odpowiedzialną pracą w Morskim Oddziale Straży Granicznej z siedzibą na Westerplatte. Pan Jarosław zaprezentował również sprzęt, w który wyposażony jest każdy funkcjonariusz: kajdanki, kaski ochronne wykorzystywane podczas specjalnych akcji, kamizelki taktyczne, noktowizor. Dzieci miały okazję obejrzenia, przymierzenia tych wszystkich akcesoriów. Pokaz filmików, prezentacja sprzętu dały dzieciom sporo radości. Pytaniom nie było końca. Najwyraźniej dużo przedszkolaków już dziś myśli o służbie w mundurze. Dziękujemy za poświęcony czas! Zapraszamy do galerii.

Data dodania: 2023-05-04 20:06:15
Data edycji: 2023-05-04 20:07:12