Podróż do Holandii

W tym tygodniu dzieci wybrały się w podróż do Holandii. Poznały barwy flagi, godła, a także oglądały piękne holenderskie krajobrazy. Dzieci dowiedziały się również o tym, iż w Holandii panuje monarchia oraz jakiego się używa tam języka. Z ciekawością oglądały bajki holenderskie, parady kwiatów, wnętrze wiatraków oraz pola tulipanów. Dowiedziały się również o specjałach najbardziej lubianych w Holandii.Żabki spróbowały wykonać kanapkę z posypką, a Jeżyki i Motylki zabrały się do zrobienia frytek. Dzieci degustowały również ser holenderski. Były zachwycone, a przysmaki bardzo przypadły im do gustu. Spróbowały również swoich sił w tańcu w chodakach. Żabki poznały również znanego holenderskiego malarza Vincenta van Gogha oraz jego dzieła. Holandia okazała się pięknym krajem, który spodobał się dzieciom! Zapraszamy do fotorelacji!

Data dodania: 2023-04-22 09:52:26
Data edycji: 2023-04-24 09:52:36