Opcje widoku
Podkreślenie linków
Reset

Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze Święto Narodowe – Święto Niepodległości. Dzieci z grupy Sówki w tym szczególnym dniu tańcem, słowem i piosenką oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz okazały miłość do Ojczyzny. Każda grupa przedszkolna uczestniczyła w występie. Podczas tego niezwykle ważnego wydarzenia, swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Kolbudy p. Andrzej Chruścicki wraz z gośćmi z Gminnego Klubu Seniora. Owacji na stojąco nie było końca. Zapraszamy do galerii zdjęć oraz do filmiku poniżej.

Występ grupy Sówki, cz.1
Występ grupy Sówki, cz.2

Data dodania: 2023-11-14 17:28:55
Data edycji: 2023-11-20 17:29:30

Zobacz co dzieje się w naszych grupach!

Nasi Partnerzy

”Sukces, podobnie jak szczęście, nie może być celem. Musi pojawić się przy okazji, być niezamierzonym efektem ubocznym czyjegoś poświęcenia sprawie większej niż on sam.”

Victor Frankl

Nasz cel: wszechstronny rozwój wychowanków
Gmina Kolbudy