Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu dzieci miały okazję świętować przez kilka dni. W środę 31 maja wielką atrakcją były dwie dmuchane zjeżdżalnie w ogródkach przedszkolnych i placu zabaw. 1 czerwca, każda grupa zorganizowała dyskotekę w swojej sali wraz z poczęstunkiem, zabawami tanecznymi, ruchowymi i muzycznymi. Wielkim wydarzeniem dla dzieci była wówczas wizyta Wójta Gminy Kolbudy p. Andrzeja Chruścickiego wraz z Zastępcą Wójta, p. Anitą Richert - Kaźmierską, którzy wręczali przedszkolakom słodki poczęstunek. W piątek każda grupa organizowała piknik, a sale przedszkolne zamieniły się w sale kinowe. To były niezwykle wspaniałe dni dla naszych przedszkolaków!

Zapraszamy do fotorelacji.

Data dodania: 2023-06-03 21:49:17