Bohater tygodnia w grupie Biedronek

W ostatnim czasie u Biedronek dwie dziewczynki miały przyjemność zostać Bohaterem Tygodnia w ramach projektu realizawanego w grupie. Były to Ola i Olwia, które w ramach zajęć zaprosiły do przedszkola swoje mamy. Wspólnie z mamą Oli i samą bohaterką dzieci zapoznały się z przygotowanym plakatem, dowiedziały się co Ola lubi robić w wolnym czasie, a także jak spędza czas z rodziną. Po omówieniu mama Oli zaprosiła dzieci do wspólnego wykonywania eksperymentów - radości nie było końca! Natomiast Oliwia wspólnie z mamą opowiedziała o swoim plakacie, pokazała ulubione fotografie i opowiedziała o tym co lubi robić z każdym z członków rodziny. Po omówieniu mama Oliwii zaprosiła dzieci na drobny eksperyment, a następnie każdy z przedszkolaków miał okazję wykonać swojego slima! Była to niesmawita sensorczna zabawa. Dziękujemy mamom za wizytę i zachęcamy inne przedszkolaki i ich rodziców do udziału w projekcie! :) Zapraszamy do fotorelacji.

Data dodania: 2024-03-03 12:49:29
Data edycji: 2024-03-03 21:20:36