Bohater tygodnia u Biedronek

W tym roku w grupa Biedronek realizuje projekt Bohater Tygodnia, którego celem jest wdrażanie dzieci do życia społecznego. Bohater Tygodnia jest osobą, która posiada wiele przywilejów w całym tygodniu swojego "panowania". :) Przedszkolak ten może stać w pierwszej parze, wybierać wspólne zabawy, być "prawą ręką" Pań i przede wszystkim jest wzorem do naśladowania dla innych. Pierwszym bohaterem tygodnia w biedronkowej grupie został Ignaś, który chętnie przedstawił dzieciom swój plakat, pokazał rodzinne fotografie, opowiedział o swoich zainteresowaniach i pasjach. Na koniec tygodnia grupę odwiedził tata Ignacego, który uchylił rąbka tajemnicy swojego zawodu i przyniósł dzieciom plastry drewna, które mogły ozdobić, a następnie każdy zapakował swój skarb do kartonika i nakleił etykietę wysyłkową. Dzieci wraz z Paniami oraz tatą Ignacego ruszyły do pobliskiego paczkomatu by nadać swoją paczkę, a po powrocie z przedszkola każdy mógł ją odebrać. Radości dzieci nie było końca :) Dziękujemy tacie Ignacego. Zapraszamy do fotorelacji.

Data dodania: 2023-10-27 12:47:29
Data edycji: 2023-10-29 13:31:01