11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 9 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji dzieci przyszły do przedszkola uroczyście ubrane. Przedszkolaki dowiedziały się ciekawostek na temat symboli narodowych i krótkiego rysu historycznego dotyczącego Święta Niepodległości. Podczas występów dzieci recytowały wiersze patriotyczne oraz śpiewały piosenki. Nie zabrakło także tańca. Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji. Do uroczystych obchodów Dnia Niepodległości, dzieci przygotowywały się już od dłuższego czasu. Biorąc udział w akcji "Szkoła do hymnu!", nasze przedszkolaki wyuczyły się na pamięć wszystkich części Mazurka Dąbrowskiego, który następnie został odśpiewany 10 listopada o godz. 11:11. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i filmików z tego ważnego dla wszystkich wydarzenia.

Biedronki
Jeżyki